• berlina.jpg
  • delfin-1.jpg
Witaj na stronie Centrum Turystycznego Tom-Woj w Gorzowie Wielkopolskim!!!
 
Robimy_tvprodCentrum Turystyczne Tom-Woj w Gorzowie Wielkopolskim istnieje od 2006 r. Powstało ono z pasji i zainteresowań założyciela, jak i z ambicji stworzenia przyjaznego biura, ukierunkowanego na bezpośredni kontakt z klientem i obopólne zadowolenie. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w organizacji grupowych imprez turystycznych zarówno dla dzieci i młodzieży jak i dorosłych. Każdy z Państwa może stać się organizatorem i kierownikiem wycieczki. Wystarczy wybrać dowolny termin i kierunek wyjazdu, który przypadnie Państwu do gustu.

Obok standardowych ofert tworzymy również programy oraz kalkulacje zgodne z indywidualnymi wymaganiami klienta. Każde zapytanie rozpatrzymy indywidualnie, dostosujemy ofertę zgodnie z Państwa oczekiwaniami oraz możliwościami finansowymi. Jako organizatorzy zapewniamy kompleksową obsługę i wysoką jakość świadczonych usług.
Na początku każdego roku szkolnego wydajemy swój własny katalog z ofertą dla grup zorganizowanych. Z biegiem sezonów turystycznych rozszerzamy obszar i ofertę naszej działalności. Obok szerokiej oferty wyjazdów grupowych proponujemy także usługi pilotażu, przewodnickie, wynajem autokarów, rezerwacje hoteli, organizację wyjazdów na imprezy kulturalne, imprezy sportowe, targi, szkolenia i konferencje oraz sprzedaż ubezpieczeń turystycznych.
Każdego roku nagradzamy naszych najmłodszych turystów. W tym, podobnie jak i w poprzednim roku szkolnym postanowiliśmy ufundować przewodniki turystyczne dla dzieci. O szczegółach programu Książka za Wycieczkę można przeczytać na stronie 14 naszego katalogu oraz na www.tom-woj.pl.
Doświadczenia nam nie brakuje bowiem od lat organizujemy imprezy turystyczne dla szkół, instytucji, urzędów i zakładów pracy, a z większością z nich podróżujemy corocznie, a nawet kilka razy w roku. Posiadamy wszelkie potrzebne gwarancje i zezwolenia. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi obiektami noclegowymi, przewoźnikami i przewodnikami turystycznymi. Dbamy o jakość naszych usług i zadowolenie Klienta, dlatego mamy nadzieję, że podróżując z nami miło spędzicie czas.

Na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki możesz sprawdzić nasz aktualny wpis do rejestrów Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystycznych i Pośredników Turystycznych.