Witaj na stronie Centrum Turystycznego "TOM-WOJ"

Centrum Turystyczne TOM-WOJ istnieje na polskim rynku turystycznym od 1999 roku. Wtedy to otwarto biuro w Świeradowie Zdroju, które od samego początku istnienia aż po dziś dzień zajmuję się głównie organizacją wycieczek dla przybywających do dolnośląskiego uzdrowiska kuracjuszy. Turystyka przyjazdowa to jednak nie jedyna specjalizacja świeradowskiej firmy. Chętnie organizujemy także wszelkie inne wyjazdy zarówno dla dorosłych jak i młodzieży do wielu ciekawych miejsc w Polsce i za granicą.

Od 2006 roku działamy także w Gorzowie Wielkopolskim. Jesteśmy już znani jako sprawdzony organizator wycieczek szkolnych, ale podejmujemy się także większych wyzwań – wyjazd integracyjny czy impreza lotnicza też nie są nam obce. Zaufało nam już blisko 10 000 klientów z naszego regionu i zrobimy wszystko, aby każdy nasz następny klient był zawsze zadowolony z usług naszego biura.

Na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki możesz sprawdzić aktualne wpisy do rejestrów Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystycznych i Pośredników Turystycznych.

Certyfikat SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. Centrum Turystycznego "TOM-WOJ" w Świeradowie Zdroju
Certyfikat TUiR AXA S.A. Centrum Turystycznego "TOM-WOJ" w Gorzowie Wielkopolskim